O nas

Perfumy z myślą o Tobie….

 Inspiruj zapachem….

“ I zapach idzie prosto do serc (...) Kto ma władzę nad zapachami, ten ma władzę nad sercami ludzi.”

„Perfumy mogą stanowić zwierciadło duszy – perfumy uważa się za swoisty kod czy tez wzór odpowiadający charakterowi.”

„Perfumy (...). Są jak wiadomość, którą chce się przekazać. Nie potrzeba do tego żadnego języka. Można być głuchoniemym, można być z innej cywilizacji, a i tak zrozumie się to wiadomość. W perfumach jest jakiś irracjonalny, tajemniczy element..”

 Inspiruj Zapachem


Nasza Misja

Zapach odgrywa ogromną rolę w życiu – dodaje odwagi, poprawia samopoczucie, a przede wszystkim podkreśla nasz charakter i styl. To, jak pachniemy, mówi o nas więcej, niż sądzimy. Dobrze dobrane perfumy mogą być naszą najlepszą wizytówką. Dlatego właśnie jesteśmy dla Państwa  na rynku od 2010 roku i  oferujemy wysokiej jakości Francuskie Perfumy Lane. Nasze motto - „ Klient  Pan nasz i władca”, gwarantuje zadowolenie Klientów i pełną satysfakcję z zakupów w naszym sklepie, dając nam przy tym równocześnie prawdziwą radość z naszej pracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji bo pracujemy z pasją.


Dlaczego warto kupować u Nas?

Do produkcji oferowanych przez nas zapachów  używane są  najlepsze francuskie komponenty i sprawdzona  technologia, co gwarantuje ich  najwyższą jakość oraz trwałość.  

Nie sprzedajemy oryginalnych perfum. Sprzedawane przez nas perfumy nie są oryginałami, ale odpowiednikami najwyższej jakości, z  bardzo dużą zawartością kompozycji zapachowych, certyfikowane jako woda perfumowana.  Proponujemy Francuskie Perfumy Lane,  które ze względu na trwałość i jakość komponentów zapachowych są identyczny bądź też niemalże identyczny z pierwowzorem. Przy zachowaniu najwyższej jakości gwarantujemy najniższą cenę .

Do każdego kupionego u nas produktu otrzymają Państwo paragon lub fakturę vat. Nie martwicie się Państwo o to,  że kupujecie  perfumy z nieznanego źródła.


Co nas odróżnia od Konkurencji?

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Dokładamy wszelkich starań aby każdy nasz Klient poczuł się wyjątkowo, indywidualnie.

 U nas macie Państwo pewność że zapach będzie trwały , piękny, krystaliczny  i posiadający tak zwaną głębię zapachową jak to powinno być w prawdziwych perfumach !

Najnowsze Produkty

Marki, które kochamy!

* Nazwy perfum i ich producentów przedstawione w naszym sklepie są zastrzeżone znakami producentów. Zostały one użyte jedynie w celach informacyjnych oraz porównawczych.
Podane nazwy użyte są wyłącznie do określenia linii zapachowych i są własnością intelektualną danych producentów.